Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTOALBUM

2016.05.11 PROCHÁZKA DO LESA A OKUKOVÁNÍ NORYimg_0213bbb.jpg

(klikni na fotku)

09.03.2016 INSTALUJEME PTAČÍ BUDKY

(klikni na fotku)

img_7521.jpg

wink

24.02.2016 MALUJEME PTAČÍ BUDKY

img_7425.jpg

cheeky

22.04.2015 JEDEME NA KOLA - SMĚR JANOHRAD

Neprovozujeme jen myslivost. Prostě se bavíme a pokud to jde jsme venku. 

(klikni na fotku)

img_5116---kopie.jpg


06.12.2014 VÝROBA SENÍKŮ

Díky pomoci Bohuny Tesaříkové se nám podařilo získat dotaci pro naše Mladé myslivce KOLOUŠKY dotaci od Lesů České republiky, za což Bohuně a  Lesům české republiky, touto  cestou děkujeme.

logo-lesy-cr.png 

Dotace byla určena na nákup materiálu potřebného pro výstavbu 3 krmelců pro zvěř k přikrmování a skladování jeteliny. Výstavby těchto krmelců (seníků) se účastnily děti z kroužku někteří rodiče dětí a v neposlední řadě nesmíme zapomenout i na účast Myslivců z Ladné.

Dovolil bych si touto cestou poděkovat hlavně rodičům od Sašky Dobšákové, Lucie Demčilové, Ladislava a Ondry Kužmových, Vojty Nešpora, Dominika Střelského, Barunky Šimečkové. Dovolím si na této stránce poděkovat i Adamovi Demčilovi za to, že i když nemusel, tak se statečně účastnil montáže a to i přesto, že není členem našeho kroužku. Speciální poděkování bych tu rád zveřejnil i pro pana Josefa Bartolšice, který i přes svůj věk byl vždy připravený pomoci, kdy se to jen trochu dalo. 

Vím, že už je toho děkování dost, ale ještě mě dovolte speciálně poděkovat Zdeňkovi Demčilovi, Petrovi Dobšákovi, Tomáši Kužmovi, opravdu té práce bylo dost a dost a tito pánové byli vždy po ruce a nikdy nás nenechali na holičkách.

Za myslivce bych zde rád poděkoval i Ivanovi Hůrskému, který nám také vydatně pomohl a neváhal přiložit ruku k dílu, tak jako další členové MS Ladná. 

Nemalé díky patří také Obecnímu úřadu Ladná a to všem lidem kteří tam pracují. Jsou ochotní nám vždy  podat pomocnou ruku a to ať se jedná o papírovou válku v kanceláři, tak i například lidé, kteří pracují venku pro obec, například na sběrném dvoře, kde se celá akce konala. Nikdy nám ani jeden neřekl ne, když bylo potřeba s něčím pomoci.

Jako bonbonek si nechám děkovací řeč pro paní Dobšákovou, která se o nás často starala v době, kdy se pracovalo a bylo potřeba uvařit čaj atd. Děkujeme wink

Nakonec bych se tu rád omluvil pár lidem :-) a to Ivanovi Áčovi a Jendovi Mrázovi. Pánové omlouvám se, ale mě fakt nikdy nenapadlo, že se ten kroužek takhle zvrtne a budeme tomu věnovat tolik času. Nicméně si myslím, že za úsměv těch děcek to stojí.

No a jako třešničku na dortu tady rád vyjádřím obdiv a dík našim manželkám, protože nás doma nemlátí a tolerují nám naši častou nepřítomnost a zanedbávání domácností.  Myslím si, že budu mluvit i za Jendu a Ivana, když řeknu, že si moc dobře uvědomujeme, jak často musíte skousnout naši nepřítomnost doma.

No a nakonec třešničky na dortu, můžete mrknout na fotky a videa z montáže. Kliknutím na fotku a text se přesunete do galerie. 

 

009.jpg

sad 

03.12.2014 VÝROBA JESLIČEK PRO JEŽÍŠKA

Blížila se druhá adventní neděle roku 2014 a paní ředitelka základní školy v Ladné potřebovala pro připravované vystoupení zajistit jesličky pro děti. Požádala nás jestli nedokážeme pomoct. Tak nás napadlo je vyrobit. Jedna schůzka na nové myslivně a bylo to. Kliknutím ZDE se můžete podívat jak nám to šlo. Nebo se podívejte na krátké video dole.  

2.4.2014 PROCHÁZKA DO LESA.

Na procházce nám Bor vystavoval ježka tak jsem ho dětem ukázal. Ani ve snu by mě nenapadlo, že ježek požíral slepýše. Žral ho od ocasu. Slepýš uplně normálně žil a nakonec jsem ho pustil a prchnul. Jako další se nám podařilo najít hnízdo káňat. Další nádherný zážitek bylo ukázat dětem jak plave zajíc. Prostě se nás leknul a skočil do vody a přeplaval řeku. To jsem si myslel, že to bude nudná procházka.

 

img_2293.jpg

 Daší foto najdete kliknutím na fotku.

 

29.3.2014 PRVNÍ AMATÉRSKÉ STŘELBY Z BROKOVNIC A STŘÍLENÍ DĚTÍ NA ZVÍŘÁTKA
Dovolte, abych před tím, než se podíváte na fotky z této akce, poděkoval všem, které jsem do této akce namočil. V první řadě děkuji klukům Jendovi a Ivanovi. Bez jejich nasazení by tato akce opravdu nebyla. Možná si to někdo neuvědomuje, ale bylo to zhruba 14 dní příprav a plánování. Jako dalším bych rád poděkoval našim manželkám Evě, Markétě a Hance za jejich pomoc a podporu.
Rád bych na tomto místě také poděkoval za nás a děti Zdeňkovi. Pro ty, kteří nevědí, kterého myslím, tak to je pan Demčila, je to tatínek Lucky, která chodí k nám do oddílu. Ještě se nestalo, že by nám Zdeněk nepřišel pomoct a nebo, že by snad někdy za to někdy něco čekal. Řekl bych to asi takhle. Najednou tam prostě je a s humorem jemu vlastním maká jak mourovatej.
V neposlední řadě také děkujeme lidem, kteří celý den pomáhali s organizací přímo na střelnici. Jmenovitě bych za nás rád poděkoval Evě Sítkové, Lucii Gajanové, Veronice Hůrské, Bohumile Tesaříkové, Lence Silnicové mladší, Cyrilovi Silnicovi, Ladislavu Novotnému, Zděňkovi Filípkovi, Janovi Tučkovi, Jiřímu Hluchému a musím k nim přidat i pana Jurase.

Ještě bych se za nás tři, (myslím tím Jendu, Ivana a mě) rád tak trochu omluvil našim dětem za to, že se ani jeden z nás z organizačních důvodů zrovna jim nemohl věnovat. Takže se omlouváme Kamilkovi, Elišce, Zlatušce a Krystýnce a současně slibujeme, že pokud bude další ročník, tak si na ně najdeme aspoň chvilku.
Ještě bych na tomto místě poděkoval sponzorům, kteří nám pomohli po organizační stránce, případně po stránce materiální nebo finanční:
Myslivecké sdružení Ladná – zapůjčení střelnice
Obecní úřad Ladná – zapůjčení ozvučení, stolů, lavic, popelnic
Tenisté Ladná – zapůjčení udírny
Pohostinství U Parku – tekuté občerstvení
Ranč Ladná - zpřístupnění WC
Jan Mráz – traktor, benzín, nafta
Ivan Áč – střelnice - pohyblivá zvířátka, dodávka
Tombola: Vinařství Herůfek, JO-KA spol. s r.o. , Martin Med, Cyril Silnica

 

 

foto-web.jpg

Daší foto najdete kliknutím na fotku.

 

 

PÁR PĚKNÝCH ČÍSEL SAHÁME NA 5000  DODAL BYCH, A PAK ŽE TO NEJDE

 

2014-03-12 USAZENÍ BUDEK PRO KACHNY

2014-03-12-2014.03.12-usazeni-budek-pro-kachny-vojta-rasl.jpg

2014-02-26 PROCHÁZKA K POSEDU LESEM

calvin-a-houba.jpg

8.12.2013 SÁZENÍ STROMKŮ

bylo focno více foťáky proto je to přeházené tak se omlouváme

sazeni-stromku.jpg

10.12.2013 ZAKRMENÍ ZVĚŘE A OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ

 

21.11.2013 PROCHÁZKA KOLEM LADNÉ - TMA

13.11.2013 Vytváření zvířátek Z KAŠTANŮ

 

jelen-z-kastanu.jpg

 

23.10.2013 POSTAVENO KRMÍTKO a nečekaná procházka

img_1094.jpg

 

9.října 2013 druhá schůzka výroba krmítek

 img_1053.jpg

6.října 2013 příprava krmítek pro děti.neděle

2.října 2013 první schůzka procházka do kačenárny

 4 září 2013 beseda ve škole pro všechny děti

1175576_10152765998793538_580027933_n.jpg